Otevíráme školní klub
- Martin Hejhal
- 361
Od 1. 10. 2025 zahájí činnost školní klub.
Klub je určen pro žáky 4. – 9. tříd.
Je v provozu pondělí až čtvrtek od 12.00 hodin do 16.00 hodin.
Žáci se přihlašují do školního klubu formou zápisních lístků, které vyplňují a podepisují rodiče. Poplatek za účast ve školním klubu je 100,- Kč/měsíc.
Školní klub realizuje výchovně vzdělávací činnost ve výchově mimo vyučování zejména formou odpočinkových, rekreačních a zájmových činností; umožňuje žákům přípravu na vyučování.
Bližší informace ohledně fungování školního klubu se dozvíte na schůzce, která bude probíhat hned po třídních schůzkách, tedy 23. 9. od 18:00 v TV sále (učebna 218).
Více informací naleznete zde.